Nauji kontaktai www.Veltiniai.LT Tel.: +37068058880

Pavadinimas: Kontaktai
El. p.: info@veltiniai.lt

Naujiena www.veltiniai.euVAIKISKI VELTINIAI

IŠPARDAVIMAS ĮSIBĖGĖJO VELTINIAI VAIKAMS!

Didžiausios nuolaidos visiems veltiniams! Veltiniai nuo 15,- Eur!

Pasinaudok proga dabar !

Netgi Petras Pirmasis mėgo vaikščioti apsiavęs veltiniais. Reiktų patebėti, kad jis juos audavosi ant basos kojos.  Rusijos Caras sakydavo, kad su jais  kojos kvėpuoja,  jo sveikata nuo jų sustiprėja. Jekaterina Antroji  taip pat liepdavo veltinius avėti savo tarnams ne tik lauke, bet ir pro prašmatinius jos rūmus.

O vaikiški veltiniai batai būdavo tik turtingų ponų vaikų pasididžiavimas. Taigi su jais šilta, minkšta, sveika ir higieniška. Šiuolaikinė medicina taip pat smarkiai pasisako "už" tokio apavo nešiojimą. Tikros vilnos plaukeliai atlieka odos nervinių receptorių mikromasažą ir tai pagrindinis bei svarbiausias jos gydomasis poveikis.

Gydytojai sako, kad veltiniai batai vaikams - idealus vaikų grūdinimo būdas. Veltinukai gali netgi gydyti peršalimo ligas. Ir geriausia, kai jie nešiojami ant basos kojytės. Natūrali vilna savo plaukeliais masažuoja tam tikrus nervinius taškus, kurie atsakingi už mažylio imunitetą. Gaunasi, kad vaikiški veltinukai turėtų būti kasdieninis vaikų apavas šaltuoju metų laikotarpiu.


Vaikiški veltinio batukai ir peršalimo ligų gydymas

Vienas iš receptų, kaip panaudoti vaikišką apavą iš vilnos - peršalus jūsų mažyliui:

Peršalus, nesvarbu kiek peršalimo liga toli pažengusi, liaudiški gydymo metodai niekada netrukdo ir netrukdys tradicinei medicinai. Taigi, receptas :  vaiko kojytės ištepamos ir gerai įtrinamos mėtų tinktūra (tai rekomenduojama daryti tris kartus ir trinti kol vaiko pėdutės sušils), po to sekantis etapas - valerijonų tinktūra, ir paskutinis - medetkų tinktūra. Patikėkit, tai veikia ! Po to apaunate mažąjį veltinukais basomis kojytėmis ir tegul bėgioja po kambarį. Ir kas galėtų pasakyti, kad ne stebuklas tie vaikiski veltinukai.


Norite pamatyti, kokias grožybes galima nuvelti savo mažyliams? Prašom ! Žiūrėkite ir ieškokite kur pirkti.

Vaikiski veltiniai batukai Kaune ir Vilniuje

Ekskliuzyviniai šventiniai vaikški veltiniai - štai tie atrodo tiesiog pasakiškai!

vaikiski veltiniai

Viskas apie veltinius

Kur pirkti vaikiskus veltinukus

Veltinukai Kaune

Žinoma tokie vaikški veltinukai kainuoja nemažai, tačiau tikrai verta pagalvoti - gal verta savo mažylį jais papuošti...

Veltiniai

veltiniai vaikuciams

Veltiniai batukai

Veltinuku kainos

Veltiniai batai ir "VIAGRA"

Veltiniai apskritai toks dalykas, kuris naudingas iš bet kurios pusės, iš kurios tik pažiūrėsi. Ir viskas tik dėka vilnos, kurią mums užaugina mūsų avys. Ji ne tik patikimai saugo nuo šalčio, bet ir gydo.

Vilna kerpama nuo gyvų avių, todėl ji yra natūraliai prisotinta saulės spindulių ir gydomosios saulės energijos. Nežiūrint į tai, kad iš jos gaunami šilti, minkšti, praktiški veltiniai, tai apavas, kuris natūraliai kvėpuoja ir tuo pačiu šildo mūsų kojas, gerina ir skatina kraujotaką, plečia ir tonizuoja kraujagysles, saugo nuo reumato, savo šiluma ramina visą nervinių impulsų sistemą, kas beabejo pakelia nuotaiką šaltomis ir drėgnomis ne tik žiemos dienomis.

Bet, ne tai dar svarbiausia...

Rusijos mokslininkai prieš keletą metų padarę tyrimus atskleidė sensacingus rezultatus: vyrai, kuriems tėvai iki dvylikos metų šaltuoju metų laiku liepdavo nešioti veltinius, sulaukę brandaus amžiaus visiškai neturi potencijos problemų ! Visa paslaptis pasirodo slypi jaunų avių vilnoje. Po tokio seansacingo atradimo, veltiniai visoje Rusijoje taip graibstomi , kad paklausa viršija pasiūlą.

Taigi saugokime mūsų būsimus vyrus jau nuo mažų dienų su vaikiškais veltiniais.


Jūsų vardas:

El. paštas:

Telefonas:

Pastabos:

Žinutė:


Įveskite tekstą iš paveikslėlio
Kontaktai ©, 2020   El. paštas: info@veltiniai.lt   Sprendimas: Ringo Group